Gizlilik Politikası

Şub 5, 2019 Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası yazısı ile AdresVeTelefon.com web sitesini ziyaret eden kullanıcıların AdresVeTelefon.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Ziyaretçilerimizin özel bilgileri, ad soyad, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

AdresVeTelefon.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

AdresVeTelefon.com, kişisel bilgilerin ve AdresVeTelefon.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır, bu amaçla, başka programlar kullanabilir.

Ancak gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda AdresVeTelefon.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, AdresVeTelefon.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler AdresVeTelefon.com tarafından da güncellenebilecektir.

Resmi ve adli kurumlar tarafından gelen talepler, bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak Resmi ve Adli kurumlar ile paylaşılabilir.

AdresVeTelefon.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı AdresVeTelefon.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

 

ile admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir