KİTAPYURDU.com İletişim Bİlgileri | Adres | Telefon | Faks | Mail

 

 

UNVAN : KİTAPYURDU YAYINCILIK VE İLETİŞİM A.Ş.
ADRES : Yenibosna Merkez Mah Cemal Ulusoy Cad. No:43 34180 Bahçelievler/ İstanbul
TELEFON : 0212 519 87 20
FAKS : 0212 519 1584
WEB : http://www.kitapyurdu.com
E-POSTA : muhasebe@kitapyurdu.com
VERGİ DAİRESİ : Yenibosna
VERGİ NO : 5640557696
TİCARET SİCİL NO : 563918
MERSİS NO : 564055769600014

kitapyurdu.com HAKKINDA

Kitapyurdu sadece internetten satış yapan bir kitabevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır.

Kitapyurdu’nda satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilir ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapyurdu niçin kuruldu?

Kitapyurdu,okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kuruldu. Kitapyurdu hepimizin bildiği bir sözü ele aldı: “Vakit nakittir.” Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye kuruldu.

Kitapyurdu’nu kim kurdu?

Kitapyurdu 1985’ten beri Babıali’de kitabevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kuruldu. Kitapyurdu, okuyucu- yayıncı-dağıtıcı problemini bilen, bu problemi yaşayan; teknolojiyi problemleri çözmek ve ihtiyaçlara cevap vermek için izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

ile admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir