Vodafone Mail Adresi Nedir? Vodafone Şikayet Hattı Nedir? Net Yardım

Vodafone Mail Adresi Nedir? Vodafone Müşteri Hizmetlerine  bireysel müşterilerin mail aracılığı ile ulaşma imkanı bulunmaktadır. Bireysel müşteriler mail ile iletişim sağlayabilmektedir. netyardim@vodafone.com Mail Adresi

 

Vodafone ile alakalı olarak soru, şikayet veya sorunlarınızı iletmek için netyardim@vodafone.com mail adresi üzerinden operatörünüz ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Diğer Alternatif iletişim bilgilerini sizler için bir araya getirdik.

 

Vodafone’lular sadece 542 tuşlayarak çağrı merkezine erişebilmektedir.

Vodafone Mail Adresi Nedir 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TELEFON : 444 0 542     ///     0 542 542 0000
FAKS : 0 216 556 31 73

 

VODAFONE KİMDİR? ( netyardim@vodafone.com Mail Adresi )

Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “herkes için dijital bir gelecek inşa etme” vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 24 milyar TL’ye ulaşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2020 itibarıyla 23,6 milyon mobil müşteriye ve 1,1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

( A part of the Vodafone Group, which operates as one of the world’s leading technology communications providers, Vodafone Turkey offers a range of telecommunications technologies including fixed, mobile and content services to individuals and enterprises in line with its vision of “building a digital future for everyone”. As one of Turkey’s largest foreign direct investors, Vodafone Turkey’s total investments have amounted to TRY 24 billion until today. As of 30 June 2020, Vodafone Turkey had 23.6 million mobile customers and 1.1 million fixed broadband customers. For more information, please visit: www.vodafone.com.tr )

 

Vodafone olarak sunduğumuz teknolojilerle biliniyoruz ama aslında bu teknolojileri anlamlı kılan, işimizi ileri taşımamızı sağlayan, hepimizin kendi hayatında bu teknolojileri kullanarak yarattığı hikayeler. Yaşadığımız pandemi, teknoloji markaları için pek çok soruyu gündeme getirdi. Bize de eğişen dünyada nasıl bir rol üstlenmemiz gerektiğini göstermiş oldu.

Bu sebeple kendimize bazı sorular sormaya başladık:

Daha fazlasını yapmamız mümkün mü?

Toplumu daha da ileriye taşımamız mümkün mü?

Herkese eşit imkanları sağlamak mümkün mü?

Doğaya etkimizi azaltmak mümkün mü?

Yeni konumlandırmamızla birlikte tüm bu sorulara “birlikte mümkün” cevabını veriyoruz.

Çünkü teknoloji ve insan bir araya gelince, her şey mümkün. Çok daha iyi bir gelecek Birlikte Mümkün.

ile admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir